Wydział Anglistyki

1 Wiktoria Kończyk
2 Marta Kaczyńska
3 Martika Górska
4 Oskar Hara
5 Maciej Szczęsny
6 Weronika Dąbrowska
7 Miłosz Michalak
8 Anna Dudko
9 Paulina Fartuch
10 Justyna Tederko

Wydział Antropologii i Kulturoznawstwa – kampania trwa między 26.11 a 2.12, wybory odbędą się w dniach 3-4.12

1 Filip Łuczak
2 Julia Prinz
3 Karolina Kwiecień
4 Natasza Mikołajczak

Wydział Archeologii

1 Maksymilian Grześkowiak
2 Renata Pawlus
3 Jakub Sobko
4 Mikołaj Pokorski
5 Beata Piotrowska
6 Weronika Cieślak
7 Julia Koziara
8 Aleksandra Olbryś
9 Monika Frąckowiak
10 Gabriel Mocek
11 Patrycja Wagner
12 Anita Przybysz
13 Kazimierz Falak
14 Oliwia Rucka
15 Julia Pasławska
16 Witold Szambelan

Wydział Archeologii

Wydział Biologii

1 Barbara Dylawerska
2 Wojciech Dłubała
3 Wiktor Stróżyk
4 Filip Kobierski
5 Michał Zacharysiewicz
6 Aleksandra Melasa
7 Małgorzata Popis

Wydział Chemii

1 Wojciech Kuciński
2 Małgorzata Drzewiecka
3 Michalina Durnik
4 Jagoda Ciesielska
5 Julia Polak
6 Jakub Brychcy
7 Nadia Lech
8 Justyna Frymark
9 Patryk Klój

Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej

1 Simona Żejmo
2 Alan Woźniak
3 Oliwia Ozygała
4 Krystian Kossarzecki
5 Aleksandra Milczarek
6 Adrian Kaleta
7 Maria Megger
8 Agnieszka Czaja
9 Przemysław Raczyk
10 Anita Czekaj
11 Dominika Sitarz
12 Marta Warzych
13 Andżelika Wojtkiewicz

Wydział Filozoficzny

1 Jędrzej Mamys
2 Oliwia Sieńko
3 Wiktoria Błędzka
4 Maria Lewandowska
5 Emil Plewa
6 Natalia Dyc
7 Anna Adamska
8 Przemysław Rozwadowski
9 Franciszek Krawczyk

Wydział Fizyki

1 Weronika Koperska
2 Maciej Dymczyk
3 Daria Kamrowska
4 Jakub Patejak

Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej

1 Damian Bojarski
2 Nicole Gramza
3 Marek Kilon
4 Jakub Suliga
5 Adam Kuta
6 Weronika Andrzejewska
7 Nikodem Piątek
8 Klaudia Gaik
9 Michał Sołtysik
10 Katarzyna Niemier
11 Weronika Owczarska

Wydział Historii

1 Witold Ochim
2 Jędrzej Jakubowski
3 Stanisław Grottel
4 Maciej Tomaszewski
5 Mikołaj Łukomski
6 Mikołaj Szewczyk

Wydział Matematyki i Informatyki

1 Jan Białek
2 Aleksandra Serba
3 Mateusz Lesiecki
4 Vladyslav Serhiienko
5 Paweł Lewicki
6 Anna Seget
7 Oskar Drozda
8 Krystian Kabat
9 Jakub Sztuba

Wydział Nauk o Sztuce

1 Kacper Sołtys
2 Malwina Lirka
3 Ewa Jasiulewicz
4 Marta Rozynek
5 Julia Bednarek

Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych

1 Kinga Tyc
2 Szymon Wlekliński
3 Maja Szymańska
4 Stanisław Chocianowski
5 Wojciech Maćkowiak
6 Magdalena Trębska
7 Magdalena Adamczak
8 Zofia Bednarska
9 Barbara Rylska
10 Daniel Seweryniak
11 Weronika Jamroży
12 Grzegorz Marciniak
13 Dominika Dudziak
14 Marta Karaśkiewicz
15 Maja Janczewska

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa

1 Bartosz Betka
2 Agata Zaremba
3 Jakub Pięta
4 Klementyna Prządka
5 Tomasz Piskór
6 Aleksandra Adamiszyn
7 Marianna Skowrońska
8 Anna Pieciul
9 Barbara Dyrka
10 Mateusz Mucha
11 Julia Maciejewska
12 Julia Przybyłowska
13 Julia Orłowska
14 Jakub Rösler
15 Adrian Kozimor
16 Maciej Chruściel
17 Sandra Wawrzyniak
18 Kacper Nadolny
19 Julia Witczak

Wydział Neofilologii

1 Sandra Migacz
2 Ewa Wojciaczyk
3 Wiktoria Turczyńska
4 Katarzyna Jaroń
5 Patryk Pięta
6 Patrycja Staniszewska
7 Oliwia Dymińska
8 Magdalena Kałuża
9 Alina-Maria Seniukh
10 Katarzyna Stułka
11 Barbara Gajzler
12 Ludwika Sowa
13 Joanna Maruszczak

Wydział Psychologii i Kognitywistyki

1 Paulina Śmiechowska
2 Mateusz Kubiak
3 Ilona Lewicz
4 Natalia Kawecka
5 Kornelia Gorzycka
6 Waldemar Wojna
7 Patrycja Chodorowska

Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu

1 Agnieszka Śniegowska
2 Łukasz Karolak
3 Sara Maciejewska
4 Bogna Marciniak
5 Wiktoria Derda

Wydział Prawa i Administracji

1 Monika Chrustek
2 Agata Polimirska
3 Kamil Kalka
4 Bogumiła Białecka
5 Klaudia Kwiatkowska
6 Agnieszka Nowicka
7 Mateusz Krzyżanowski
8 Marharyta Ryzhkova
9 Joanna Paluch
10 Juliusz Sandelewski
11 Alicja Bekas
12 Krzysztof Biernat
13 Piotr Tłustochowicz
14 Fryderyk Niewiedział
15 Mikołaj Muzolf
16 Karol Wundziński

Wydział Socjologii – zgłaszanie kandydatur przedłużone do 25.11.2019 r.

1 Ireneusz Jemiołek

Wydział Studiów Edukacyjnych

1 Agnieszka Siejek
2 Marta Szajek
3 Bogusława Dymek
4 Daniel Płóciennik
5 Paulina Piotrowska
6 Monika Pawłowska
7 Kacper Kopyciński
8 Sandra Nita
9 Alicja Andrzejewska
10 Marika Kaźmierczak
11 Adrianna Kostecka
12 Aleksandra Jagiełło
13 Paulina Nowakowska
14 Natalia Matus
15 Aleksandra Gusowska
16 Daria Kubiak
17 Bartosz Władarz
18 Beata Pietrowska

Wydział Teologiczny

1 Mateusz Rossa
2 Weronika Tomasiak
3 Agata Gumuła
4 Wiktoria Tobolska
5 Zofia Hałaburda
6 Dominika Antonowicz
7 Marta Gumułka
8 Aleksander Olejniczak

Collegium Polonicum w Słubicach

1 Kajetan Wroński
2 Aleksandra Charuba
3 Oliwia Jarosz
4 Katarzyna Szmythaber
5 Michał Juszczak
6 Alexandra Gregorczyk
7 Marta Hewczuk
8 Kacper Bilewicz

Instytut Kultury Europejskiej w Gnieźnie

1 Anna Kulza
2 Kacper Pietrzak
3 Mateusz Jachimczyk
4 Bogna Niszczak
5 Patrycja Janiak
6 Anna Minda

Nadnotecki Instytut w Pile – zgłaszanie kandydatur przedłużone do 25.11.2019 r.

Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne

1 Mikołaj Świderski
2 Paweł Grobelny
3 Natalia Rosicka
Natalia MąkaWybory do Wydziałowych Rad Samorządu Studentów 2019/2020 – kandydaci