Wybory do Rad Samorządu Studentów podstawowych jednostek organizacyjnych oraz jednostek zamiejscowych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu kadencji 2016/2017

 

Regulamin Samorządu Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Ordynacja Wyborcza
Dokumenty do pobrania

Jeżeli chcesz dołączyć do Wydziałowej Rady Samorządu Studentów wystarczy, że wydrukujesz powyższe dwa załączniki, wypełnisz zgłoszenie kandydata oraz uzbierasz odpowiednią ilość podpisów na liście poparcia.

Z tak wypełnionymi dokumentami przyjdź do biura Parlamentu Samorządu Studentów w DS Jowita (ul. Zwierzyniecka 7) od poniedziałku do piątku między 8:00 do 15:30 i złóż swoją kandydaturę.

Jeżeli studiujesz w ośrodku poza Poznaniem złóż kandydaturę w swoim sekretariacie/dziekanacie.

Pamiętaj żeby wcześniej sprawdzić, kiedy przyjmowane są kandydatury z Twojego wydziału.

A już teraz możesz rozpocząć kampanie wyborczą!

Jeśli jednak nie jesteś jeszcze przekonany czy chcesz z nami zmieniać UAM dołącz do wydarzenia Wyborczy Listopad 2016!

 

Studencki Komisarz Wyborczy
  • Marcin Kuskiewicz
  • Kontakt: marcin.kuskiewicz[at]gmail.com

Komisja Wyborcza Parlamentu Samorządu Studentów UAM
  • Marta Zwolińska – przewodnicząca
  • Cezary Hurysz
  • Zuzanna Krzyżanowska

Collegium Polonicum w Słubicach
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • Kamila Fabiańczuk – przewodnicząca
    • Daria Kaczmarek
    • Olga Leżańska
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 10.11.2016 – 16.11.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 12:00 do godz 14:00 dnia 24.11.2016 oraz od godz 10:00 do godz 11:00 dnia 25.11.2016
  • Kandydaci
    • Katarzyna Szmythaber
    • Tien Chan Nguyen
    • Magdalena Magot
    • Michalina Nizioł
    • Patryk Kowalewski
  • Głosowanie
    • Głosowało 55/315
    • Głosów ważnych 53
  • Wyniki
    • Katarzyna Szmythaber 34
    • Magdalena Magot 33
    • Tien Chan Nguyen 31
    • Michalina Nizioł 30
    • Patryk Kowalewski 30

Instytut Kultury Europejskiej w Gnieźnie
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • WKW nie została powołana, wybory przeprowadza KW PSS UAM
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 15.11.2016 – 21.11.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 9:00 dnia 29.11.2016 do godz 18:00 dnia 30.11.2016
  • Kandydaci
    • Anna Grzybowska
    • Jagoda Irena Kujawa
    • Serhii Dikhtiar
    • Jagoda Zuzanna Haloszka
    • Kamil Wysocki
    • Jakub Maciej Kasprzak
    • Lidiia Aksiuk
  • Głosowanie
    • Głosowało 25/153
    • Głosów ważnych 25
  • Wyniki
    • Kamil Wysocki 18
    • Serhii Dikhtiar 16
    • Jakub Maciej Kasprzak 15
    • Anna Grzybowska 14
    • Jagoda Irena Kujawa 14
    • Jagoda Zuzanna Haloszka 13
    • Lidiia Aksiuk 13

Wydział Anglistyki
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • Monika Wesołek – przewodnicząca
    • Ewa Mruk
    • Aleksandra Sobczak
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 10.11.2016 – 16.11.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 9:00 dnia 24.11.2016 do godz 18:00 dnia 25.11.2016
  • Kandydaci
    • Anna Maria Onyśków
    • Klaudia Magdalena Szwedek
    • Olav Henryk Nowiak
    • Kalina Anna Krysińska
    • Przemysław Andrzej Madej
    • Karolina Aleksandra Burnagiel
    • Ewa Dominika Bogusławska
    • Agnieszka Barbara Leszkiewicz
    • Julia Kopacz
    • Mateusz Michał Szmelter
    • Fabian Marcin Kropidłowski
    • Tomasz Paweł Lewandowski

Wydział Biologii
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • Agata Zaremba – przewodnicząca
    • Estera Pluta
    • Krzysztof Udycz
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 11.11.2016 – 17.11.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 9:00 do godz 18:00 dnia 25.11.2016
  • Kandydaci
    • Mateusz Ciepły
    • Paulina Nadobna
    • Julia Kowalska
    • Mateusz Skorupiński
  • Głosowanie
    • Głosowało 29/1056
    • Głosów ważnych 28
  • Wyniki
    • Mateusz Skorupiński 23
    • Mateusz Ciepły 17
    • Paulina Nadobna 11
    • Julia Kowalska 8

Wydział Chemii
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • Klaudia Kuncewicz – przewodnicząca
    • Katarzyna Dąbek
    • Patrycja Szymkowiak
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 9.11.2016 – 15.11.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 11:30 do godz 14:00 dnia 23.11.2016
  • Kandydaci
    • Daria Antczak
    • Katarzyna Witkowska
    • Bartosz Gawlik
    • Sandra Juszczyńska
    • Aleksandra Laskowska
    • Katarzyna Kutny
    • Wojciech Kuciński
    • Kamil Frąckowiak
  • Głosowanie
    • Głosowało 71/1050
    • Głosów ważnych 71
  • Wyniki
    • Daria Antczak 35
    • Wojciech Kuciński 35
    • Katarzyna Witkowska 34
    • Kamil Frąckowiak 32
    • Aleksandra Laskowska 29
    • Sandra Juszczyńska 26
    • Katarzyna Kutny 24
    • Bartosz Gawlik 19

Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • Dominika Gracz – przewodnicząca
    • Aleksandra Białek
    • Anna Głodkowska
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 14.11.2016 – 20.11.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 9:00 dnia 28.11.2016 do godz 18:00 dnia 29.11.2016
  • Kandydaci
    • Natalia Mąka
    • Paweł Binkowski
    • Łukasz Klawunn
    • Klaudia Stecka
    • Marta Kozłowska
    • Julia Pietrusewicz
    • Adrian Kaleta
    • Taida Wróblewska
    • Agata Guzikowska
    • Zbigniew Kotas
    • Justyna Marcyaniak

Wydział Fizyki
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • WKW nie została powołana, wybory przeprowadza KW PSS UAM
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 9.11.2016 – 15.11.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 9:00 dnia 23.11.2016 do godz 18:00 dnia 25.11.2016
  • Kandydaci
    • Joanna Katarzyna Banaszak
    • Joanna Magdalena Wolak
    • Karolina Anna Blaszka
    • Maria Marta Borychowska
    • Grzegorz Piotr Centała
    • Mikołaj Marek Lewandowski
    • Ignacy Antoni Zgrajek
    • Małgorzata Anna Bartkiewicz
    • Karolina Rucińska
    • Szymon Motała
    • Rita Wysoczańska
    • Agata Maria Ratajczak
    • Agata Jolanta Jóźwiak
    • Maria Anna Rucińska
    • Anna Tubacka
    • Michał Rymarczyk
  • Głosowanie
    • Głosowało 124/829
    • Głosów ważnych 121
  • Wyniki
    • Joanna Magdalena Wolak 60
    • Karolina Anna Blaszka 49
    • Maria Marta Borychowska 44
    • Ignacy Antoni Zgrajek 42
    • Joanna Katarzyna Banaszak 41
    • Mikołaj Marek Lewandowski 38
    • Karolina Rucińska 36
    • Szymon Motała 34
    • Maria Anna Rucińska 34
    • Rita Wysoczańska 31
    • Grzegorz Piotr Centała 30
    • Agata Joanna Jóźwiak 30
    • Michał Waldemar Rymarczyk 30
    • Małgorzata Anna Bartkiewicz 27
    • Anna Tubacka 22
    • Agata Ratajczak 21

Wydział Historyczny
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • Jakub Białoskórski
    • Karolina Kurzyńska
    • Izabela Stanicka
    • Patryk Wiśniewski
    • Alicja Zawodna
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 16.11.2016 – 22.11.2016
  • Termin wyborów:
    • dla studentów stacjonarnych od godz 9:00 do godz 15:00 dnia 30.11.2016 oraz dnia 1.12.2016r
    • dla studentów niestacjonarnych od godz 9:00 dnia 30.11.2016 do godz 15:00 dnia 1.12.2016r.
  • Kandydaci
    • Patrycja Krawczyk
    • Aleksander Wejnert
    • Liliana Kasprzak
    • Mateusz Nowak
    • Kamil Komosiński
    • Łukasz Rozwora
    • Karolina Przygocka
    • Arkadiusz Gierszewski
    • Kuba Łada – Siwiec
    • Zuzanna Kowalczyk
    • Martyna Andrzejak
    • Monika Stelmasiak
    • Alexandra Staniewska
    • Krzysztof Jurski
    • Joanna Jagiełło
    • Jędrzej Jakubowski

Wydział Matematyki i Informatyki
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • WKW nie została powołana, wybory przeprowadza KW PSS UAM
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 9.11.2016 – 15.11.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 9:00 dnia 23.11.2016 do godz 18:00 dnia 25.11.2016
  • Kandydaci
    • Piotr Gabriel Ryży
    • Tomasz Maciej Burewicz
    • Miłosz Piotr Szczepaniak
    • Marta Iwona Bińczyk
    • Karolina Beata Laskowska
    • Aleksandra Katarzyna Grzelak
    • Hanna Małgorzata Robak
  • Głosowanie
    • Głosowało 57/1939
    • Głosów ważnych 55
  • Wyniki
    • Tomasz Maciej Burewicz  35
    • Aleksandra Katarzyna Grzelak 35
    • Hanna Małgorzata Robak 35
    • Karolina Beata Laskowska 31
    • Marta Iwona Bińczyk 30
    • Piotr Gabriel Ryży 23
    • Miłosz Piotr Szczepaniak 21

Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • WKW nie została powołana, wybory przeprowadza KW PSS UAM
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 9.11.2016 – 15.11.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 9:00 dnia 23.11.2016 do godz 18:00 dnia 25.11.2016
  • Kandydaci
    • Marta Weronika Cywińska
    • Aleksandra Barbara Gałka
    • Artur Wojciech Zieliński
    • Wojciech Krzysztof Kwiendacz
    • Anzhalika Chekavaya
    • Adrian Goliński
    • Krystian Piotr Koliński
    • Karolina Matuszak
    • Adam Jan Baranowski
    • Kinga Gutmańska
    • Małgorzata Kielik
    • Paulina Agata Tkaczyk
    • Martyna Stolarek
    • Małgorzata Donderowicz
    • Maciej Główczyński
    • Adam Jakub Wronkowski
    • Monika Gromadzka
  • Głosowanie
    • Głosowało 461/3318
    • Głosów ważnych 451
  • Wyniki
    • Artur Wojciech Zieliński 263
    • Adrian Goliński 235
    • Monika Gromadzka 222
    • Marta Weronika Cywińska 221
    • Martyna Stolarek 183
    • Aleksandra Barbara Gałka 180
    • Wojciech Krzysztof Kwiendacz 180
    • Anzhalika Chekavaya 166
    • Karolina Matuszak 137
    • Krystian Piotr Koliński 131
    • Adam Jan Baranowski 118
    • Małgorzata Donderowicz 117
    • Małgorzata Kielik 113
    • Kinga Gutmańska 112
    • Adam Jakub Wronkowski 110
    • Maciej Główczyński 103
    • Paulina Agata Tkaczyk 93

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • Brajan Kasprzyk
    • Filip Dyszer
    • Natalia Jankowska
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 14.11.2016 – 20.11.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 9:30 do godz 18:30 dnia 28.11.2016
  • Kandydaci
    • Natalia Kołsut
    • Damian Cieślak
    • Milena Szymkowiak
    • Piotr Zieliński
    • Klaudia Dudzik
    • Diana Stashevska
    • Mateusz Safronionok
    • Diana Chomiaczuk
    • Mikołaj Wiński
    • Kajetan Ostrowski
    • Filip Słomiński
    • Marcel Czabajski
    • Paulina Szefler
    • Sara Sobania
    • Patrycja Pasternak
    • Gabriela Sompol

Wydział Nauk Społecznych
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • Mateusz Karpiński – przewodniczący
    • Martyna Piorun
    • Daniel Szulc
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 16.11.2016 – 22.11.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 8:00 dnia 30.11.2016 do godz 23:59 dnia 1.12.2016
  • Kandydaci
    • Małgorzata Ciećmierowska
    • Karolina Jankiewicz
    • Izabela Kowalczyk
    • Marta Kościjanczuk
    • (osoba w weryfikacji)
    • Joanna Janicka
    • Justyna Heryng
    • Maciej Mroziński
    • Sebastian Seyda
    • Krystian Słoma

Wydział Neofilologii
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • Lucyna Leńczyk – przewodnicząca
    • Marta Molińska
    • Laura Śnieżek
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 8.11.2016 – 14.11.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 9:00 dnia 22.11.2016 do godz 18:00 dnia 24.11.2016
  • Kandydaci
    • Natalia Ewa Szumała
    • Maciej Adam Rewucki
    • Anastasiia Marchevskaia
    • Patryk Pięta
    • Zuzanna Małgorzata Lipczak
    • Anna Maria Kolesińska
    • Natalia Jadwiga Urna
  • Głosowanie
    • Głosowało 192/4029
    • Głosów ważnych 191
  • Wyniki
    • Maciej Adam Rewucki 105
    • Natalia Jadwiga Urna 64
    • Anastasiia Marchevskaia 60
    • Natalia Ewa Szumała 60
    • Zuzanna Małgorzata Lipczak 54
    • Patryk Pięta 53
    • Anna Maria Kolesińska 38

Wydział Pedagogiczno – Artystyczny w Kaliszu
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • WKW nie została powołana, wybory przeprowadza KW PSS UAM
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 8.11.2016 – 14.11.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 9:00 do godz 18:00 dnia 22.11.2016
  • Kandydaci
    • Aleksandra Krysińska
    • Joanna Słowińska
    • Krzysztof Florczyk
    • Julia Kańduła
    • Aleksandra Wolska
    • Karolina Malak
    • Hubert Hendrysiak
    • Ernestyna Adamowicz
    • Klaudiusz Wielogórka
    • Tomasz Rychlik
    • Magdalena Mikołajczyk
  • Głosowanie
    • Głosowało 145/1336
    • Głosów ważnych 141
  • Wyniki
    • Klaudiusz Wielogórka 97
    • Tomasz Rychlik 86
    • Aleksandra Wolska 86
    • Krzysztof Jan Florczyk 82
    • Ernestyna Adamowicz 77
    • Karolina Malak 77
    • Joanna Słowińska 77
    • Aleksandra Krysińska 75
    • Hubert Jakub Hendrysiak 73
    • Julia Kańduła 72
    • Magdalena Mikołajczyk 31

Wydział Prawa i Administracji
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • Monika Danielewicz
    • Maciej Harasimowicz
    • Magdalena Parsadaniszwili
    • Yevheniia Pylypiv
    • Magdalena Thiel
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 9.11.2016 – 15.11.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 8:00 do godz 18:00 dnia 23.11.2016
  • Kandydaci
    • Miłosz Rzymyszkiewicz-Fijałka
    • Mateusz Mirzejewski
    • Mariusz Łęczycki
    • Jakub Kortus
    • Klaudia Dudzik
    • Filip Tomczak
    • Damian Wielechowski
    • Cezary Paprzycki
    • Justyna Szczekutowicz
    • Jakub Czyżewski
    • Paweł Hamryszczak
    • Dominika Orlińska
  • Głosowanie
    • Głosowało 434/4428
    • Głosów ważnych 434
  • Wyniki
    • Mateusz Mirzejewski 166
    • Justyna Szczekutowicz 163
    • Jakub Kortus 151
    • Filip Tomczak 136
    • Jakub Czyżewski 126
    • Miłosz Rzymyszkiewicz-Fijałka 124
    • Dominika Orlińska 123
    • Klaudia Dudzik 121
    • Damian Wielechowski 112
    • Mariusz Łęczycki 100
    • Paweł Hamryszczak 98
    • Cezary Paprzycki 93

Wydział Studiów Edukacyjnych
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • WKW nie została powołana, wybory przeprowadza KW PSS UAM
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 9.11.2016 – 15.11.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 9:00 dnia 23.11.2016 do godz 18:00 dnia 25.11.2016
  • Kandydaci
    • Zuzanna Monika Kaczmarek
    • Paweł Kobielski
    • Aleksandra Maria Nowak
    • Klaudia Anna Głowacka
    • Sara Prus
    • Szymon Piotr Rewers
    • Julia Angelika Chęcińska
    • Dominika Lica
    • Klaudia Bojko
    • Anna Maria Ochocka
    • Weronika Waśkiewicz
    • Aleksandra Lewandowska
    • Adrianna Wajler
    • Jakub Wajler
    • Przemysław Kamil Muchalski
    • Zuzanna Kresa
    • Maria Barbara Panek
    • Damian Mateusz Drzewiecki
    • Robert Wiktor Czysz
  • Głosowanie
    • Głosowało 257/5253
    • Głosów ważnych 253
  • Wyniki
    • Zuzanna Monika Kaczmarek 134
    • Paweł Kobielski 81
    • Zuzanna Kresa 78
    • Damian Mateusz Drzewiecki 76
    • Szymon Piotr Rewers 69
    • Klaudia Bojko 57
    • Dominika Lica 56
    • Aleksandra Maria Nowak 53
    • Przemysław Kamil Muchalski 52
    • Maria Barbara Panek 52
    • Jakub Wajler 47
    • Klaudia Anna Głowacka 45
    • Robert Wiktor Czysz 45
    • Sara Prus 42
    • Adrianna Wajler 39
    • Anna Maria Ochocka 36
    • Aleksandra Lewandowska 35
    • Julia Angelika Chęcińska 30
    • Weronika Waśkiewicz 30

Wydział Teologiczny
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • Szymon Tadeusz Rozmiarek – przewodniczący
    • Sara Prus
    • Barbara Wolnik
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 10.11.2016 – 16.11.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 9:30 do godz 16:00 dnia 24.11.2016 oraz dnia 25.11.2016
  • Kandydaci
    • Anna Wielgosik
    • Maciej Szymczak
    • Filip Łuczak
    • Wiktor Kuliś
    • Tomasz Wojtkowiak
    • Aleksander Olejniczak
    • Katarzyna Rzemyszkiewicz
    • Marcin Piotr Gawarzewski
    • Dawid Wojdowski
    • Ludwik Wojtera
    • Dominik Gackowski
    • Anna Śliwiak
    • Piotr Leśniewski
  • Głosowanie
    • Głosowało 162/363
    • Głosów ważnych 158
  • Wyniki
    • Anna Wielgosik 89
    • Maciej Szymczak 87
    • Aleksander Olejniczak 84
    • Marcin Piotr Gawarzewski 78
    • Filip Łuczak 78
    • Tomasz Wojtkowiak 72
    • Dominik Gackowski 63
    • Dawid Wojdowski 62
    • Katarzyna Rzemyszkiewicz 60
    • Wiktor Kuliś 44
    • Ludwik Wojtera 44
    • Anna Śliwiak 31
    • Piotr Leśniewski 24

Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Pile
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • Klessa Paulina
    • Kubiak Hanna
    • Zuzanna Kotlarek
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 11.11.2016 – 17.11.2016
    • do 1.12.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 9:00 do godz 14:00 dnia 25.11.2016
    • od godz 9:00 do godz 18:00 dnia 9.12.2016
  • Kandydaci
    • .
Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne
  • Wydziałowa Komisja Wyborcza
    • WKW nie została powołana, wybory przeprowadza KW PSS UAM
  • Termin zgłaszania kandydatur:
    • 6.12.2016 – 12.12.2016
  • Termin wyborów:
    • od godz 9:00 dnia 20.12.2016 do godz 18:00 dnia 21.12.2016
  • Kandydaci
    • Dominik Wysocki
    • Ewelina Maria Ebertowska
    • Mateusz Adrian Marciniak
    • Jan Jęcz
    • Marcin Paweł Mielewczyk
    • Zuzanna Katarzyna Scisłowska
    • Iga Patrycja Ciesielska
    • Remigiusz Filip Chęciński
Kamil KomosińskiWybory 2016