Be The Best

· Manipulator do zabudowy kół samochodu

 

· Długoterminowa strategia zarządzania wizerunkiem pracodawcy Volkswagen Poznań – Fabryka Samochodów Użytkowych

· Optymalizacja procesu potwierdzeń wysyłek samochodów sprzedanych jako eksport i wewnątrzwspólnotowe dostawy towarów

Jeśli jesteś studentem Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego lub Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Podczas dwóch etapów konkursu będziesz mógł skorzystać z konsultacji fachowych z działami Volkswagen Poznań, aby Twój projekt był jeszcze lepszy.

Czekamy do 15 maja 2012 na nadesłanie prac konkursowych, do drugiego etapu konkursu wybierzemy najciekawsze projekty, których twórcy będą mieli czas na ich udoskonalenie. To wśród nich wybierzemy zwycięzcę Be The Best!

Nasz sukces to My!


Stypendium z Wyboru - II edycja

 

Stypendium z Wyboru jest unikalnym programem stypendialnym skierowanym do studentów i absolwentów (do jednego roku od ukończenia studiów). Mogą oni brać udział indywidualnie lub grupowo (maksymalnie 5 osób). Warunkiem ubiegania się o fundusze na realizację wybranego celu jest złożenie aplikacji w formie filmiku, nagrania, prezentacji lub tekstu.
O wyborze laureatów decydują wyniki otwartego głosowania. Pieniądze na Stypendia z Wyboru pochodzą od naszych Mecenasów.

Stypendium w datach

II edycja Stypendium z Wyboru rozpoczęła się 17 października 2011 r. i potrwa do
22 stycznia 2012 r
. Konkurs stypendialny podzielony jest na dwie fazy: składania aplikacji (17.10.2011 – 11.12.2011) fazę głosowania (19 grudnia 2011 – 22 stycznia 2012) – chętni mogą zagłosować raz na każdą z prac, przyznając jej od 1 do 5 gwiazdek. Stypendium otrzymają te osoby i grupy, które zdobędą najwyższe i najwięcej głosów. Im większa kwota, o którą ubiega się kandydat/grupa, tym trochę trudniej jest zdobyć stypendium.


Konkursy, staże, szkolenia