Przyjazny Dziekanat 2019 rozstrzygnięty!

Tak, jak informowaliśmy 23 maja 2019 roku, zakończona została tegoroczna ankietyzacja Przyjazny Dziekanat 2019, oceniająca pracę dziekanatów oraz Samodzielnej Sekcji ds. Studenckich (w przypadku Instytutu Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie).

W badaniu wzięło udział 5068 studentów, co stanowi 14,7% całej społeczności studenckiej. Wynik bardzo nas cieszy, ponieważ to jedna z najlepszych zwrotności ankietowych w ostatnich latach.

Na podstawie wyników, zebranych przez Rady Samorządu Studentów Waszych jednostek, powstał uczelniany raport studencki, z którym możecie zapoznać się tutaj.

Pewną nowością jest wprowadzenie Waszych pozytywnych opinii, umieszczonych w ostatnim pytaniu ankiety. W końcu nie taki diabeł straszny, jak go malują 🙂

Ranking jednostek wraz z raportami trafiły do prorektor ds. studenckich, prof. dr hab. Bogumiły Kaniewskiej, prorektor ds. kształcenia, prof. UAM dr hab. Beaty Mikołajczyk oraz prodziekanów ds. studenckich. Mamy nadzieję, że proces doskonalenia kontaktu na linii student-dziekanat będzie nadal prężnie się rozwijał, ponieważ tegoroczne badanie pokazuje, iż sytuacja polepszyła się, więc oby tak dalej!

A teraz najważniejsza informacja, czyli tegoroczni laureaci. Zostały nimi:

I miejsce – Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej
II miejsce – Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
III miejsce – Wydział Anglistyki

Gratulujemy i do usłyszenia za rok! 🙂

Natalia MąkaPrzyjazny Dziekanat 2019 rozstrzygnięty!