Marta Rudnicka

rudnicka.marta@interia.pl

+48 509647909

Studiując na naszym Uniwersytecie mamy setki możliwości wyjazdu poza granicę Poznania, w celach zarówno edukacyjnych, naukowych jak i tych z kręgu powszechnie uważanych za przyjemniejsze! Jako Pełnomocnik ds. Mobilności Studenckiej i Spraw Zagranicznych dbam o to, by ta szeroka oferta programów wymiany, a także wszelakich wyjazdów była jak najlepiej znana wszystkim studentom UAM. Zespół Pełnomocnika zajmuje się również opieką nad przyjeżdżającymi studentami z uniwersytetów z całego świata, a także szeroko rozumianą współpracą z zagranicznymi Samorządami Studenckimi i utrzymywaniem relacji naszymi przyjaciółmi w Europie i poza nią. Niezliczona ilość wyjazdów, stały kontakt z językami obcymi, sztuka dyplomacji i prowadzenia rozmów międzynarodowych – to czeka wszystkich członków grupy Pełnomocnika! Jeżeli jesteś zainteresowana / zainteresowany współpracą, koniecznie skontaktuj się ze mną!

Kamil KomosińskiPełnomocnik ds. Mobilności Studenckiej i Spraw Zagranicznych